Mail Print

Válcové regulátory průtoku motor.

Typ. řada 56

označení – VRPM
provedení – motorický, svařovaný

CHARAKTERISTIKA A POUŽITÍ :

Válcový regulátor průtoku s motorickým pohonem (dále VRPM) slouží k regulaci a uzavření toku materiálu technologické větve. Je určen pro materiály o teplotě do 120°C. Průtočné množství se reguluje natočením vnitřního válce ovládaného elektropřevodovkou. Zařízení je konstruované především pro mleté, práškové materiály a je prachotěsné.


ROZMĚRY A PARAMETRY ZAŘÍZENÍ :

Typová řada válcových regulátor průtoku je navržena v 8 – mi velikostech
< od 150 x 150 mm do 650 x 650 mm > ( viz tabulka – projektový podklad ). Pro nasazení do dopravní cesty je rozhodující zrnitost materiálu (0 – 5 mm, ojedinělá zrna max. do 10 mm) a požadovaný výkon, ve vztahu k průtočnému průřezu uváděnému v tabulce. Dálkové ovládání je zajištěno přes pákový systém elektropřevodovkou. Dodávané zařízení je osazeno pohonnými prvky renomovaných firem navrženými výrobcem, příp. podle objednávky nebo dohody s odběratelem.


POPIS PROVEDENÍ :

Válcový regulátor průtoku má obdélníkovou vstupní a výstupní přírubu.. Je tvořen dělenou svařovanou skříní z oceli, mezi jednotlivé díly je vloženo filcové těsnění vnitřního regulačního válce.Tento je uchycen pomocí hřídele do vnějšího tělesa přes kluzná ložiska. Hřídel je opatřena těsněním proti nežádoucímu průniku dopravovaného materiálu. Pohon VRPM obstarává přes pákový systém elektropřevodovka která je přišroubována na skříň VRPM.


Provedení – těleso VRPM je svařované konstrukce a je vyrobeno z oceli
tř.St.37, díly přicházející do styku s dopravovaným materiálem z materiálu
tř.St.52. Vnitřní válec je zhotoven z materiálu tř.St.52 a je uchycen pomocí
hřídele do samomazných pouzder na vnějších víkách. Vnitřní válec,
uložení hřídele a vnější víka jsou opatřena těsněním k zamezení prašnosti.


Adresní provedení a speciální požadavky je nutno konzultovat s výrobcem !!!

Fotogalerie

Válcové regulátory průtoku motorovéVálcové regulátory průtoku motorové1
 

Soubory ke stažení

Co děláme?

Dodávky dopravního zařízení a kompletů

jako jsou např. pásové dopravníky, korečkové elevátory, šnekové dopravníky, skříňové a pásové podavače, turniketové podavače, šoupátkové uzávěry, uzavírací klapky, míchače a elementy pro pneudopravu.

Řešení technologických procesů úpravy nerostných surovin

a výroby stavebního kameniva s následným zpracováním realizační dokumentace a ucelenými dodávkami výrobních uzlů a provozních souborů.

Dále můžeme vyrábět a dodávat

Ocelové konstrukce (pouze části, které kompletují námi dodávané stroje, tzn. vstupní a výstupní části, obslužné plošiny), sila, zásobníky, skluzy atd.

 

Kontaktní formulář